Konferencja INFLUENCER about BEAUTY podczas Targów BEAUTY FORUM

Konferencja INFLUENCER about BEAUTY podczas Targów BEAUTY FORUM

Jesienne targi kosmetyczne nr 1 w Polsce dla profesjonalistów branży beauty!

TARGI PIĘKNA

Mimo iż chętnie czerpiemy informacje z Internetu, nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania, osobistej rozmowy i poznania z bliska osób tworzących rynek kosmetyczny. Już wkrótce (21-22.09.2019) odbędą się 32. Targi BEAUTY FORUM w Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO w Warszawie.

BEAUTY FORUM to między innymi WIZAŻ

Nie zabraknie nowości i atrakcji z dziedziny makijażu. Z nowinkami będzie można zapoznać się w strefie makijażowej, gdzie pojawią się znane i cenione marki. Inspiracji dostarczą pokazy na scenie Nail & Makeup Point a także sobotnie wykłady Makeup & Style, jak i niedzielne warsztaty z makijażu kreatywnego z Emilie Guillermin (Kryolan).

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Karolina Zientek, Matylda Bojda, Beata Bojda, Emilia Guillermin, zaś makijażowe show na scenie Nail & Makeup Point przygotują: Joanna Łukasiak, Katarzyna Konieczka i Martyna Bryk.

Mistrzostwa Facepainting Trophy

Chcesz poczuć emocje? Dziewiąta edycja mistrzostw Facepainting Trophy odbędzie się w targową niedzielę. W finałowych zmaganiach weźmie udział 10 kandydatów. W ciągu 2 godzin kandydaci będą kreować prace nawiązujące do tematu przewodniego mistrzostw: Mityczne opowieści. Kunsztownymi motywami pokryte zostaną będą twarz, szyja i dekolt modelki.  

Laureat I miejsca weźmie udział w międzynarodowych mistrzostwach Bodypainting Trophy podczas targów BEAUTY FORUM w Monachium 2019.

Z duchem czasu

GLOBAL EXPO to nowoczesna przestrzeń i kompleksowe rozwiązania dla wystawców i zwiedzających. Przejrzyście zaprojektowane będą strefy tematyczne targów a mistrzostwa i konkursy otrzymają wygodną przestrzeń, odpowiadającą ich wysokiej randze. Ponownie obecna będzie Fundacja Piękniejsze Życie, która wspiera kobiety przechodzące leczenie onkologiczne.

Po raz pierwszy na targach BEAUTY FORUM!

Influencers about BEAUTY to konferencja dla blogerów, vlogerów oraz influencerów, tworzących wysokiej jakości profesjonalne treści związane z branżą beauty i kosmetykami. Wśród gości znajdą się twórcy piszący blogi, osoby aktywne na YouTube, Instagramie i Facebooku. Łączy je jedno – pasja tworzenia treści o tematyce beauty i wysokiej jakości content.  ORGANIZATOR: BLOGmedia blog-media.pl

Więcej na temat targów: www.beauty-fairs.com.pl

IV edycja konferencji Meet Beauty już w kwietniu 2018